Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo Projektu przepis na menadżera logo Innowacja Edukacyjna Roku logo Facebook logo Linkedin logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[03.04.2020]

Dobra wiadomość dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwiać się w obszarze on-line. Rekomendujemy Wam udział w konkursie unijnym, który jest dedykowany wsparciu rozwiązań w sytuacjach aktualnego kryzysu.

Sekretariat Wykonawczy Inicjatywy Środkowoeuropejskiej (IŚE) w porozumieniu z państwami członkowskimi IŚE ogłosił w związku z walką z epidemią COVID19 nadzwyczajny konkurs projektowy. W jego ramach mają zostać przyznane małe dotacje na konkretne działania/ projekty na poziomie lokalnym w krajach IŚE.

Dotacje IŚE zostaną przydzielone na działania w 3 obszarach:

  1. Opieka zdrowotna i telemedycyna (MED);
  2. Edukacja i e-learning/nauczanie na odległość (EDU);
  3. Wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw (MSME).

Uwaga – termin składania dokumentów to 9 kwietnia 2020 r.

Szczegóły dostępne w strefie logowania Dla Członków PIFS tutaj.

Członków PIFS, którzy jeszcze nie korzystali ze strefy logowania i będą mieli problem z dostępem, prosimy o kontakt z biurem PIFS telefonicznie lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.